Loading...
Przejdź do treści

Witamy Cię w rękach specjalistów!

Secret Piękna to nie tylko nazwa – to całkowite piękno, które tkwi w tobie a my jako specjaliści, którzy stawiamy na ciągły rozwój potrafimy odpowiednio dobrać zabieg do twoich potrzeb.

Pielęgnacja paznokci, stóp, makijaż okolicznościowy, stylizacja brwi oraz rzęs, medycyna estetyczna, depilacja laserowa. Pielęgnacja twarzy to część usług, które możesz u nas wykonać. Wszystkie zabiegi wykonuje tylko i wyłącznie wykwalifikowany personel w swojej dziedzinie bądź specjalizacji. Doświadczenie oraz liczne szkolenia i warsztaty dają gwarancję wysoko wykonywanych usług.

Martyna Jakubowska

Właściciel

Swoją przygodę z kosmetyką zaczęła w 2008 r. Pierwsze nauki zaczynała w szkole średniej. Przez kolejne osiem lat zdobywała doświadczenie w jednym z Radomskich salonów. Po tym okresie stworzyła swój wymarzony salon Secret Piękna - dlaczego właśnie ta nazwa, ponieważ uwielbia upiększać kobiety i wydobywać z nich swoje piękno. Bo w pięknie tkwi secret. Specjalizuje się w stylizacji brwi i rzęs oraz zabiegach medycyny estetycznej. Jest pozytywna oraz energiczna, swoją pasie przekazuje pracownikom. Stawia stale na rozwój swojej firmy, podnosi kwalifikacje swoje i całego swojego zespołu.

Edyta ulc

kosmetolog

Młoda, miła ,sympatyczna. Zaraża swoim uśmiechem, którym wita swoje klientki. Otwarty charakter sprawia, że panie uwielbiają spędzać z nią czas, czują się w jej towarzystwie bardzo docenione. Stylizacja paznokci stała się jej największą pasją. Od ponad trzech lat przekazuje swoja wiedzę jako niezależny instruktor. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych im trudniejsza stylizacja tym satysfakcjonujący efekt końcowy. Ale nie tylko paznokcie zapełniają jej grafik, kocha dla was wykonywać masaże oraz zabiegi bezigłowe. Od kilku miesięcy prowadzi holistyczne terapie skór problematycznych. Profesjonalne podejście do każdego klienta pozwala nawiązać jej relacje długofalowe. Prywatnie Edyta uwielbia aktywnie spędzać czas, podróżować i dobrze zjeść.

Zapisz się do newslettera!

Zyskaj dostęp do unikatowych promocji oraz zniżek na produkty.Podając swój adres mailowy zgadzasz się z warunkami Polityki Prywatności.