Loading...
Przejdź do treści

Witamy Cię w rękach specjalistów!

Secret Piękna to nie tylko nazwa – to całkowite piękno, które tkwi w tobie a my jako specjaliści, którzy stawiamy na ciągły rozwój potrafimy odpowiednio dobrać zabieg do twoich potrzeb.

Pielęgnacja paznokci, stóp, makijaż okolicznościowy, stylizacja brwi oraz rzęs, medycyna estetyczna, depilacja laserowa. Pielęgnacja twarzy to część usług, które możesz u nas wykonać. Wszystkie zabiegi wykonuje tylko i wyłącznie wykwalifikowany personel w swojej dziedzinie bądź specjalizacji. Doświadczenie oraz liczne szkolenia i warsztaty dają gwarancję wysoko wykonywanych usług.

Martyna Jakubowska

Właściciel

Swoją przygodę z kosmetyką zaczęła w 2008 r. Pierwsze nauki zaczynała w szkole średniej. Przez kolejne osiem lat zdobywała doświadczenie w jednym z Radomskich salonów. Po tym okresie stworzyła swój wymarzony salon Secret Piękna - dlaczego właśnie ta nazwa, ponieważ uwielbia upiększać kobiety i wydobywać z nich swoje piękno. Bo w pięknie tkwi secret. Specjalizuje się w stylizacji rzęs oraz zabiegach medycyny estetycznej. Jest pozytywna oraz energiczna, swoją pasie przekazuje pracownikom. Stawia stale na rozwój swojej firmy, podnosi kwalifikacje swoje i całego swojego zespołu.

Weronika Kaca

Wizażystka/kosmetolog

Studentka kosmetologii, która z zamiłowaniem wykonuje swój zawód. Specjalizuję się w pielęgnacji twarzy. Doświadczenie oraz wiedzę jaką posiada umożliwia jej bezbłędne zdiagnozowanie problemu. Zdobyta wiedza na uniwersytecie oraz liczne szkolenia daje jej ogrom możliwości które stosuje w pracy. Jej drugą miłością to wizaż. Kocha upiększać swoje klientki, od niedawna jej pasją stała się również stylizacja brwi.Jej profesjonalne podejście do klienta daje owocne wizyty które spełniają oczekiwana nowoczesnej kobiety.

Edyta Bartoś

Kosmetolog

Młoda, miła ,sympatyczna. Zaraża swoim uśmiechem, którym wita swoje klientki Otwarty charakter sprawia, że panie uwielbiają spędzać z nią czas, czują się w jej towarzystwie bardzo docenione. Swoją wiedzę stale poszerza różnymi szkoleniami, kursami jak również ukończeniem studiów w tym kierunku. Wykonuje zabiegi laserowe, pielęgnacja twarzy jak również stylizacja paznokci też nie są jej obce. Profesjonalne podejście do każdego klienta pozwala nawiązać jej relacje długofalowe.

Zapisz się do newslettera!

Zyskaj dostęp do unikatowych promocji oraz zniżek na produkty.Podając swój adres mailowy zgadzasz się z warunkami Polityki Prywatności.