Loading...
Przejdź do treści

Witamy Cię w rękach specjalistów!

Secret Piękna to nie tylko nazwa – to całkowite piękno, które tkwi w tobie a my jako specjaliści, którzy stawiamy na ciągły rozwój potrafimy odpowiednio dobrać zabieg do twoich potrzeb.

Pielęgnacja paznokci, stóp, makijaż okolicznościowy, stylizacja brwi oraz rzęs, medycyna estetyczna, depilacja laserowa. Pielęgnacja twarzy to część usług, które możesz u nas wykonać. Wszystkie zabiegi wykonuje tylko i wyłącznie wykwalifikowany personel w swojej dziedzinie bądź specjalizacji. Doświadczenie oraz liczne szkolenia i warsztaty dają gwarancję wysoko wykonywanych usług.

Martyna Jakubowska

Właściciel

Swoją przygodę z kosmetyką zaczęła w 2008 r. Pierwsze nauki zaczynała w szkole średniej. Przez kolejne osiem lat zdobywała doświadczenie w jednym z Radomskich salonów. Po tym okresie stworzyła swój wymarzony salon Secret Piękna - dlaczego właśnie ta nazwa, ponieważ uwielbia upiększać kobiety i wydobywać z nich swoje piękno. Bo w pięknie tkwi secret. Specjalizuje się w stylizacji rzęs oraz zabiegach medycyny estetycznej. Jest pozytywna oraz energiczna, swoją pasie przekazuje pracownikom. Stawia stale na rozwój swojej firmy, podnosi kwalifikacje swoje i całego swojego zespołu.

Weronika Kaca

kosmetolog

Studentka pielęgniarstwa. Pasjonatka zabiegów kosmetologiczno-estetycznych. Specjalizuję się w pielęgnacji twarzy. Wykonuje swoją pracę z pasją, wrażliwością i poczuciem estetyki. Podchodzi do swojego klienta indywidualnie, a jego bezpieczeństwo i komfort stawia na pierwszym miejscu. Zabiegi jakim możecie się oddać to mezoterapia, stymulatory, nici i modelowanie ust. Weronika również zajmuje się makijażem permanentnym w technice ombre. Uwielbia pracę z ludźmi, dlatego poza zabiegami prowadzi szkolenia, podczas których przekazuje 100 % swojej wiedzy i z zaangażowaniem dzieli się swoimi umiejętnościami. Jej profesjonalne podejście do klienta daje owocne wizyty które spełniają oczekiwana nowoczesnej kobiety.

Angelika Majstrak

Stylistka/Wizażystka

To najmłodszy diament w naszym zespole, subtelna uśmiechnięta oraz otwarta na nowe doświadczenia. Jej największą pasją jest stylizacja paznokci. Ma za sobą również liczne szkoleń dzięki którym wykonuje dla Was piękne makijaże. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza także w zakresie stylizacji brwi i rzęs. Cały czas uczy się nowych rzeczy oraz odkrywa swoje zainteresowania. Bez względu na rodzaj usługi, którą dla was wykonuję, możecie być pewni, że przykłada się do tego na 100%, Będąc w jej rękach możecie czuć się bezpiecznie, ponieważ higiena pracy jest u jej na pierwszym miejscu. Angelika wolny czas lubi spędzać ze swoimi czworonogami oraz czytać dobrą książkę.

Edyta Ulc

Kosmetolog

Młoda, miła ,sympatyczna. Zaraża swoim uśmiechem, którym wita swoje klientki. Otwarty charakter sprawia, że panie uwielbiają spędzać z nią czas, czują się w jej towarzystwie bardzo docenione. Stylizacja paznokci stała się jej największą pasją. Od ponad trzech lat przekazuje swoja wiedzę jako niezależny instruktor. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych im trudniejsza stylizacja tym satysfakcjonujący efekt końcowy. Ale nie tylko paznokcie zapełniają jej grafik, kocha dla was wykonywać masaże oraz zabiegi bezigłowe. Od kilku miesięcy prowadzi holistyczne terapie skór problematycznych. Profesjonalne podejście do każdego klienta pozwala nawiązać jej relacje długofalowe. Prywatnie Edyta uwielbia aktywnie spędzać czas, podróżować i dobrze zjeść.

Aleksandra Kaim

Kosmetolog

Ola jest naszą iskierką w salonie. Zabawna i uśmiechnięta nawet najbardziej ponury dzień potrafi rozświetlić. To niezwykle miła osoba wprowadzająca do naszego salonu pozytywną energię. Aleksandra dołączyła do nas kilka miesięcy temu a jej grafik już zapełnia się po brzegi. Jej pasją jest manicure francuski uwielbia go dla was wykonywać. Ola ciągle się rozwija niedawno ukończyła studia na kierunku kosmetologii oraz podjęła zmagania na studiach magisterskich. Jest ambitną kobietą lubi stawiać sobie nowe wyzwania. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z najbliższymi. Jest fanka dobrego filmu oraz uwielbia pizzę.

Zapisz się do newslettera!

Zyskaj dostęp do unikatowych promocji oraz zniżek na produkty.Podając swój adres mailowy zgadzasz się z warunkami Polityki Prywatności.